Nederlandse Vereniging voor Verzekeringsgeneeskunde Menu
nieuws_krant
Vereniging Opleiding Kwaliteit Wetenschap Mediprudentie

NVVG, GAV en NVAB op de KNMG Carrierebeurs

maandag 24 april 2017

Zaterdag 25 maart 2017 was het weer zover dat wij onze verenigingen presenteerden op de KNMG Carrièrebeurs, in de hoop jonge en aankomende artsen warm te maken voor ons mooie vak. Gedurende de dag sloten diverse collega’s van de GAV en de NVVG aan en kwamen ook jonge verzekeringsartsen ons team versterken om ons vak te promoten waarbij jonge enthousiaste artsen, ongetwijfeld het verschil kunnen maken! Ook de NVAB kon aansluiten zodat de gehele Sociale Geneeskunde bij elkaar vertegenwoordigd was. Hoeveel nieuwe collega’s dit op zal leveren weet ik niet, maar we hebben laten zien dat we ons mannetje (vrouwtje) staan. En het was een goed gevoel om met de drie verenigingen gezamenlijk aanwezig te zijn.

Linda ten Hove
Verzekeringsarts

  1. Deel je ervaringen in TBV
  2. Landelijk Opleidingsplan Verzekeringsgeneeskunde
  3. Reactie voorzitter NVVG op Monitor
  4. Mensen Met Mogelijkheden

Subcategorieën

NVVG_GAV_en_NVAB_op_de_KNMG_Carrierebeurs
Deel dit via:
Naar overzicht
Sluiten